واکسیناسیون از مرکز همه گیری در ایتالیا آغاز می شود – آخرین اخبار

[ad_1]

واکسیناسیون از مرکز همه گیری در ایتالیا آغاز می شود


جهان
06 ژانویه 2021 – 23:58

مرکز بیماری همه گیر ویروس کرونا در ایتالیا ، برگامو ، تجویز واکسن Pfizer و BionTech را برای کارکنان مراقبت های بهداشتی آغاز کرده است. با شروع روند واکسیناسیون جمعی ایتالیا ، پزشکان ، پرستاران و سایر کارکنان بیمارستان Papa John XXIII برای دریافت اولین دوز واکسن در صف ایستاده اند.

مرحله اول واکسیناسیون شامل حدود 5000 کارگر بهداشتی ، از جمله کارآموزان ، متخصصان اطفال و کارکنان داوطلب ، برای مجموع 8392 نفر است. یکی از کشورهایی که بیشتر تحت تأثیر ویروس کرونا قرار گرفته است ممکن است واکسن تولید شده را پس از چند ماه دریافت کند. واکسنی که مهر دانشمندان ایتالیایی را Reithera می نامد ، فاز اول آزمایشات را با موفقیت پشت سر گذاشت و در 100 داوطلب ثبت نام ، کارایی 92.5٪ را نشان داد.

مقامات سعی می کنند با افزایش مرگ و میر روزانه ، ایمن سازی را تسریع کنند. در روز سه شنبه 649 مورد مرگ ناشی از ویروس کرونا گزارش شده است ، این در حالی است که یک روز قبل از آن 348 مورد بوده است ، حتی با تعداد بیشتری عفونت ، با 15000 مورد جدید از 10،800 مورد گزارش شده در روز دوشنبه.

از زمان شیوع بیماری همه گیر ، ایتالیا در مجموع 76329 مورد مرگ و میر مربوط به Covid-19 را ثبت کرده است که بالاترین رقم در اروپا و پنجمین مورد در جهان است. تاکنون بیش از 2 میلیون مورد تأیید شده است. / یورونیوزآلبانی

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *