وزارت بهداشت دو مصدوم حادثه انفجار در اوروتسای را برای مداوا در اتریش اعزام می کند – آخرین اخبار

[ad_1]

وزارت بهداشت دو مصدوم انفجار در درس های اتریش را برای معالجه اعزام می کند


دو بیمار دیگر که در اثر انفجار سیلندر گاز در اوروسی مجروح شده اند ، برای مداوا به خارج از کشور اعزام می شوند. پس از اعزام چهار بیمار برای درمان در ترکیه ، دو نفر دیگر برای معالجه در اتریش می روند.

این خبر را وزیر بهداشت Armend Zemay اعلام کرد.

وزیر گفت که پس از ارزیابی های پزشکان ، نتیجه گیری شد که دو زخمی دیگر باید در خارج از کشور مداوا شوند.

“بعد از چهار بیمار که برای معالجه به ترکیه رفته اند ، دو نفر دیگر به اتریش می روند! امروز ، در ساعات اولیه صبح ، پس از تعهد بزرگ و همکاری فوق العاده با سفیر ترکیه در کوزوو ، آقای آراارا ساکار ، ما موفق شدیم چهار بیمار را که از حادثه فریزاج دچار سوختگی شدید شده اند ، برای معالجه بیشتر به ترکیه بفرستیم.

بسته به نیاز و ارزیابی های انجام شده توسط پزشکان در UCCK ، اطمینان حاصل می کنیم که دو بیمار دیگر برای معالجه به اتریش اعزام می شوند.

زمج در فیس بوک نوشت: “من از اتریش به خاطر این درک و اقدام فوری برای دو شهروند آسیب دیده ما تشکر می کنم.”

وزیر همچنین از همکاری با شهردار فریزاج آگیم علیو و از آمادگی شهروندان برای کمک به بهبود بیماران تشکر کرد.

“از زمان حادثه شدید در اوروتسای ، ما در هماهنگی کامل با شهردار ، آقای Agim Aliun ، بیمارستان Ferizaj ، HUCSK و با فداکاری بسیار برای تبدیل شدن به بهترین برای سلامتی هر بیمار زخمی. ما همچنین از تمایل بسیاری از شهروندان برای کمک به درمان بیماران آسیب دیده از این فاجعه سپاسگزاریم.

با این حال ، ما متاسفیم که حتی در این شرایط سخت ، افراد شریر و فاقد اخلاق انسانی برای خانواده های قربانیان وجود دارند. برخی از آنها ، که در پشت فاجعه پنهان شده اند ، سعی در خدشه دار کردن موسسات و کار متخصصان بهداشت ما داشتند. زماج در بیانیه ای گفت: “همبستگی و تعهد مشترک حداقل چیزی است که لازم است و ما می توانیم در این شرایط انجام دهیم.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *