وزیر محاج از کمک های مالی جدید ایالات متحده وسایل نقلیه زرهی را بازرسی می کند – آخرین اخبار

[ad_1]

وزیر محاج از کمک های مالی جدید ایالات متحده وسایل نقلیه زرهی را بازرسی کرد
عکس: وزارت دفاع


به دنبال بازدید از واحدهای SSS ، وزیر دفاع Armend Mehai امروز از فرماندهی دکترین و آموزش در پادگان Skënderbeu در Urochitsa بازدید کرد تا در مورد وسایل نقلیه زرهی ASV از کمک مالی جدید ایالات متحده مطلع شود.

به همین مناسبت ، وی توسط فرمانده KDS ، سرتیپ Irfete Spahiu پذیرفته شد ، وی وی را در مورد وسایل نقلیه مربوطه و مقصد فعلی آنها برای اهداف آموزشی مطلع كرد.

به گفته وزیر مهایی ، مقدار فعلی خودروهای زرهی نظامی ASV فقط اولین قسمت از مشارکت کامل کمک های مالی مربوطه ایالات متحده است که در این روند پذیرفته می شود.

“بعلاوه ، وزیر مهی ، به همراه سرهنگ محمد لادرووچی معاون فرمانده KDS ، منطقه تیراندازی KDS را مورد بازرسی قرار داد و در آنجا وی بر اساس برنامه اولیه مركز آموزش حرفه ای KDS ، آموزش اعضای KSF را در اسلحه گرم از نزدیک تحت نظر داشت. در اطلاعیه این وزارتخانه آمده است ، پرسنل مسئول از شرایط ، تجهیزات ، اقدامات امنیتی ، دكترین و روشهای استاندارد برای فعالیت فعالیتهای آموزشی در منطقه تیراندازی مطلع شدند. “

در پایان ، وزیر مهایی با ابراز قدردانی از حرفه ای بودن به نمایش گذاشته شده ، تجربه نظامی خود را با گفتگوی آزاد با شرکت کنندگان رد و بدل کرد. / صدا

تصویر

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *