پاکولی: مقامات کوزوو را املاک شخصی می دانند و هدف آن ریشه کن کردن فساد است – آخرین اخبار

[ad_1]

پاکولی: مقامات با هدف از بین بردن فساد مالی ، کوزوو را املاک شخصی می دانند


اسلام پاچولی ، نامزد نمایندگی مجلس جمهوری کوزوو ، می گوید که مقامات کوزوو را پس از جنگ به عنوان دارایی خود در نظر گرفتند.

پاکولی ، که با ائتلاف کوزوو جدید (AKR) ، حزبی که در لیست مشترکی با اتحادیه دموکراتیک کوزوو (LDK) است ، نامزد مجلس است ، افزود که تمام سرمایه گذاری ها در این کشور بدون محاسبات دقیق در مورد تأثیر توسعه اقتصادی انجام شده است.

“بزرگراه ها مورد نیاز است ، اما هر بار قبل از ساخت چیزی ، باید یک توسعه اقتصادی محاسبه شود که یک اولویت است و دومین و نحوه ساخت آن باید بر اساس پروژه ها ساخته شود ، باید یک قیمت عمومی باشد ، زیرا این بودجه ، این مالیات متعلق به شهروند است. “مقامات آن را به عنوان دارایی خود می پذیرند.”

“این یک اشتباه کامل است ، این بدان معناست که من پس از جنگ هرگز از دولت خوشحال نبودم. به همین دلیل خواسته و درخواست من ، حتی زمانی که در مجلس بودم ، گفتم که شفاف خواهم بود ، هیچ دولتی بودجه خاص خود را ندارد ، مالیاتی برای شهروندان. “

پاچولی از صحبت در مورد احزاب دیگر خودداری کرد و افزود که آنها برای رشد اقتصادی و ریشه کن کردن فساد هدف و برنامه ریزی کرده اند.

“من نمی خواستم در مورد احزاب دیگر صحبت کنم ، زیرا همه گرایش خاص خود را دارند. “من می خواستم فقط در مورد موضوع خود و ائتلافی که به عنوان هدف و برنامه رشد اقتصادی صحبت می کنم صحبت کنم و برای من کاهش یا از بین بردن فساد بسیار مهم است.”

به گزارش اقتصاد آنلاین. ، از جمله ، او بر درخواست دیرینه خود برای کمک به دره پریسو تأکید می کند.

وی از ایالت می خواهد هر ساله 50 میلیون یورو برای این قسمت اختصاص دهد تا مهاجرت گسترده صورت نگیرد.

“من این موضوع را در پارلمان کوزوو مطرح کردم و تقاضا کردم مبلغی ، که به نظر من نمادین است ، هر ساله 50 میلیون برای توسعه این کشور به پریسوو ، مدودجا و بوجانوواچ اختصاص یابد و از آلبانی نیز خواستم که همان کار را انجام دهد. همان ، “او می گوید.

به گزارش EO ، وی در مورد کمبود برق و خسارت وارد شده به تجارت گفت که در بسیاری از موارد از استاندارد دوگانه استفاده می شود.

“اگر شهروند منظم در پرداخت ها نباشد ، بلافاصله حذف می شود. این استانداردهای دوگانه در مورد این شهروند خوب و وظیفه شناس است ، اما من آنها را لغو کرده ام و از همه شهروندان می خواهم که حقوق خود را مطالبه کنند و هرگز بلند کردن صدای خود را در جایی که به آنها بی انصافی است ، متوقف نکنند. “

مصاحبه کامل:

EO: آقای Pacolli AKR با LDK در این انتخابات شرکت می کند ، چند نماینده ارائه می دهید؟

پاکولی: مطمئناً ما با هم رقابت خواهیم کرد و البته یک انتخاب کننده نزدیک به LDK داریم ، اما با تعیین اینکه چه تعداد نماینده توسط شهروند تعیین می شود ، رأی آنها نمایندگان را تعیین می کند.

EC: فکر می کنید چه کسی کشور را اداره خواهد کرد؟

پاکولی: کشور مطمئناً توسط فردی اداره می شود که از آرا advantage برتری بگیرد و من می خواستم فقط کسی نباشم ، بلکه مسئله مهم نحوه اداره کشور است.

EC: کشورهای دیگر را در این روند چگونه می بینید؟

پاکولی: من نمی خواستم در مورد احزاب دیگر صحبت کنم زیرا هرکسی جهت گیری خاص خود را دارد. من می خواستم فقط در مورد موضوع و ائتلاف خود صحبت کنم ، که هدف ما و برنامه ما برای رشد اقتصادی است و برای من کاهش یا از بین بردن فساد بسیار مهم است.

EC: شما اغلب موضوع گلاک را مطرح کرده اید ، می توانید به ما بگویید چرا؟

پاکولی: من گولاکو را به دلیل دیگری بزرگ نکردم ، فقط یک دلیل خوب مطرح کردم. گولاکو یکی از بزرگترین مناطق جمهوری کوزوو است و متأسفانه به دو قسمت تقسیم شده است. در غیر این صورت ، Gollaku حتی سیب سرخ را به عنوان Gollak در بر می گیرد ، اما متأسفانه این بخش آن را تكه تكه كرده است ، و با این وجود در كوزوو یکی از بزرگترین مناطق است ، اما توسعه صفر است. گولاکو شامل پریشتینا و کامنیکا است و بخشی از گیلان شامل شهرداری لیپجان است و قسمت عمده ای از للاپ را شامل می شود.

این یک قسمت کامل از گللاک است ، اما متأسفانه هیچ سرمایه گذاری جدی انجام نشده است. به همین دلیل آن را مطرح کردم و این یک مسئله بسیار مهم است. نه اینکه آنها کارهای زیادی برای Llap انجام دادند و Llap عقب ماند و متأسفانه آناموراوا همچنان همینطور است. بنابراین ، این به عنوان یک بسته به عنوان یک منطقه در حال انجام است و متأسفانه کسانی که در روز نمایندگی این انتخاب کنندگان بودند مسئله را مطرح نکردند ، پروژه ها را در نظر نگرفتند و من با پروژه های این کشور درگیری زیادی داشتم ، اما متأسفانه من قدرت کافی در مجلس را نداشتم پروژه های ما باید بدانند که چند رای دارید ، چند نماینده دارید ، اگر نمایندگان کافی ندارید ، صدای خود را بلند می کنید ، اما دیگر نمی توانید مجبور شوید بروید.

EC: آیا در مورد تخصیص بودجه برای دره کمی صحبت کنیم؟

پاکولی: من این موضوع را در پارلمان کوزوو مطرح کردم و مبلغی را که به نظر من نمادین است درخواست کردم تا هر ساله 50 میلیون به پریسوو ، مدودجا و بوجانوواچ برای توسعه این کشور اختصاص دهد و از آلبانی نیز خواستم که همان کار را انجام دهد. ما می توانیم با طرح مسئله اقتصادی این افراد از آنها حمایت كنیم ، بنابراین بیهوده از آنها می خواهیم كه وقتی به شما كمك دیگری غیر از كمك سیاسی كه می گوییم حمایت می كنیم ، پیشنهاد نكنیم كه حركت كنند ، ما نباید فقط بگوییم كه ما از آن حمایت می كنیم ، ما باید برای حمایت از بودجه واقعی رشد اقتصادی همراه با رشد اقتصادی ، مردم در حال حرکت نیستند ، تاکنون این کار انجام نشده است ، اما حداقل کاری که ما باید انجام دهیم اختصاص فوری این بودجه است. هیچ کس بیرون نیامد تا از آنچه من حمایت کردم ، چیزی که دنبالش بودم پشتیبانی کند.

EO: آیا کوزوو به بزرگراه های جدید ، اما به سرمایه گذاری در زیرساخت ها نیاز دارد؟

پاکولی: بزرگراه مورد نیاز است ، اما هر بار قبل از احداث چیزی ، باید محاسبه توسعه اقتصادی انجام شود ، که یک اولویت است ، یکی و دوم اینکه نحوه ساخت آن باید بر اساس پروژه ساخته شود ، بنا به دلایلی باید هزینه های عمومی باشد که این بودجه ، این مالیات متعلق به شهروند است. حاکمان آن را به عنوان دارایی خود می پذیرند. این یک اشتباه کامل است ، به این معنی که من بعد از جنگ هرگز از دولت راضی نبودم. بنابراین ، آرزو و درخواست من ، حتی زمانی که در مجلس بودم ، گفتم که من شفاف خواهم بود ، هیچ دولتی بودجه خاص خود را ندارد ، مالیاتی برای شهروندان.

این مال متعلق به شهروندان جمهوری کوزوو است ، بودجه با جمع آوری مالیات جمع می شود و این بودجه توسط شهروندان ساخته می شود. مانند کسانی که به عنوان مهاجرانی در کوزوو حضور دارند که کمک زیادی می کنند ، این کار را برای کوزوو انجام دهید ، یک پیشرفت شگفت انگیز توسط آنها ایجاد شده است ، اما ما با آن به بهترین روش رفتار نمی کنیم ، بنابراین ما باید در متوقف کردن بسیار سختگیرانه عمل کنیم سو abuse استفاده متأسفانه همیشه نمی توان جلوی این کار را گرفت. ما چقدر برای این دفتر می پردازیم و بقیه 10 برابر گرانتر از این مالیات هستند. هموطنان ما مجازات می شوند. من خواهان لغو این مالیات توسط هموطنان هستیم تا فقط با کارت سبز همراه شود و نه چیز دیگری.

EC: حتی 21 سال پس از جنگ ، ما هنوز با کمبود برق روبرو هستیم ، راه حل چیست؟

پاکولی: مسئله انرژی نیاز به یک مطالعه فوق العاده در مورد تولید انرژی دارد. قول سرمایه گذاری داده شده است ، اما در واقع این سرمایه گذاری انجام نشده است. واقع بینانه ، امروز ، اگر شهروند به برق بیشتری احتیاج داشته باشد ، خط باید خصوصی شود که آن را حمل نمی کنند. لحظه ای که آنها آن را وارد کنند و ارتباطی را که با آن کاملاً قابل توجه هستند ملک ایجاد کنند ، این مسئله قانون نیست ، بلکه دارای استانداردهای دوگانه است.

امروزه داشتن یک خانه 220 ولت ، 170 ، 150 یا بدون فاز برای یک خانه خانوادگی دشوار است و آنها به تجهیزات الکترونیکی یا سایر تجهیزات آسیب می رسانند و هیچ کس این آسیب را در نظر نمی گیرد. اما اگر شهروند در پرداخت ها مرتب نباشد ، محرومیت بلافاصله انجام می شود. این استانداردهای دوگانه نسبت به این شهروند خوب و وظیفه شناس است ، اما من آنها را لغو کرده ام و از همه شهروندان می خواهم که حقوق خود را مطالبه کنند و هرگز بلند کردن صدای خود را در جایی که به آنها غیرمنصفانه باشد ، متوقف نکنند. مالیات ما باید به هر قیمتی حفظ شود. بنابراین ، تا آنجا که به موضوع برق مربوط می شود ، شهروند هر روز مجازات می شود.

EC: خیلی اوقات شما برای حقوق و حقوق بهتر پلیس کوزوو و سایر خواسته ها درخواست کرده اید ، آنها چه هستند؟

پاکولی: پلیس کوزوو فقط برای تأمین هزینه های خود حقوق دارد. شرایط برای پلیس کوزوو ناگوار است ، من این مسئله را در پارلمان مطرح کردم ، ما برخی تغییرات را اعمال کرده ایم ، اما آنها کافی نیستند ، پلیس باید حقوق دریافت کند که برای حفظ یک خانواده سالم و سالم باید محاسبه شود. متأسفانه ، اکثر افسران پلیس اعتباری دارند و سپس در مورد فساد صحبت می کنند ، شرایط باید فراهم شود.

برای پلیس جمهوری کوزوو ، مقامات فقط زمانی را به یاد می آورند که باید جلوی یک تفنگ به آنها شلیک شود. کوزوو در همه حال وظیفه خود را انجام می دهد ، حتی وقتی تنها باشد ، هنگامی که به اتوبوس ، خیابان یا هر کجا که بخواهد شلیک می کند. ضروری است که ما مداخله کنیم و چه کسی از پلیس دفاع می کند ، هیچ کس ، وقتی سه روز به یاد می آورید که می گویند ما این خشونت را محکوم می کنیم ، هیچ چیز نیست. ما باید فرهنگ سازی ، آموزش و پرورش و قانون ایجاد کنیم. پلیس و دادگستری باید مقررات و امتیازات خاصی در مورد حمایت اقتصادی داشته باشند ، اما در این صورت همه باید از قانون تبعیت کنند ، زیرا هیچ کس نباید از قانون فراتر رود. / EC

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *