پلیس با 10 کوهنورد در مورد پرونده زوبین پوتوک مصاحبه کرد و گفت که آنها هنوز مدارکی پیدا نکرده اند – آخرین اخبار

[ad_1]

پلیس با 10 کوهنورد در پرونده زوبین پوتوک مصاحبه کرد و گفت که آنها هنوز مدارکی پیدا نکرده اند


روز یکشنبه ، گروهی از کوهنوردان با حمله سلاح در زوبین پوتوک ، توسط دو فرد ناشناس مورد حمله قرار گرفتند.

به گفته پلیس ، در منطقه کمون زوبین پوتوک ، در روستای بوبه ، به ترتیب ، پلیس کوزوو از زمان دریافت اولیه اطلاعات ، همه اقدامات تحقیقاتی عملیاتی و مقدماتی را برای روشن کردن شرایط حادثه گزارش شده انجام داده است.

پلیس گفت که آنها بلافاصله برای تعیین محل و شناسایی صحنه و شواهد فیزیکی احتمالی اقدام کردند.

“واحدهای گشت پلیس با پشتیبانی بازرسان پلیس و دپارتمان واکنش سریع به منطقه کوهستانی روستای بوبه اعزام شدند تا منطقه را مورد بازرسی قرار دهند و با ساکنان منطقه صحبت کنند تا اطلاعات مربوط به پرونده را ارائه دهند.

روز گذشته ، علی رغم جستجو در محل ، پلیس موفق به یافتن شواهد فیزیکی ، یعنی فشنگهای سلاح شلیک نشده شد. در بیانیه پلیس آمده است: “شاهدان پرونده ، به ترتیب شاكیان این پرونده ، امروز توسط پلیس كوزوو مصاحبه كردند ، زیرا وی دیروز به بهانه ارائه اظهارات در پلیس در پریشتینا ، شهادت نداد.”

گزارش شده است که امروز 10 نفر از گروه کوهنوردان مصاحبه کردند.

“صبح امروز ، پلیس اظهارات ده (10) شاکی را ارائه داد ، در حالی که بازرسان پلیس ، به همراه شاهدان و واحدهای پشتیبانی پلیس ، برای جستجوی مدارک مادی صحنه را دوباره بررسی می کنند.

پلیس کوزوو برای حل پرونده گزارش شده از ساکنان منطقه زوبین پوتوک درخواست کمک و مساعدت کرده است. در این بیانیه آمده است: “تمام اقدامات پلیس مربوط به این پرونده با همکاری دادستانی اصلی میتروویسا هماهنگ خواهد شد.”. / صدا

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *