پیکه: سایر کاپیتان های بارسا نیز به زودی حقوق خود را کاهش می دهند – آخرین اخبار

[ad_1]

پیکه: سایر کاپیتان های بارسا نیز به زودی حقوق خود را کاهش می دهند


ورزش
16 آگوست 2021 – 12:29 بعد از ظهر

جدیدترین اخبار ورزشی

جرارد پیکه ، مدافع بارسلونا تاکید کرد که 4 کاپیتان تیمش حقوق سالیانه خود را کاهش می دهند تا باشگاه از بحران اقتصادی جاری رهایی یابد.

برخی از هواداران نیوکمپ یکشنبه شب در دیدار مقابل رئال سوسیداد با جوردی آلبا بازی کردند ، پس از برخی گزارش ها که وی از کاهش دستمزد خودداری کرد.

جرارد پیکه ، مدافع بارسلونا تأکید کرد که هر چهار کاپیتان باشگاه: سرجیو بوسکوست ، سرخیو روبرتو و جوردی آلبا در نهایت دستمزد دریافت خواهند کرد.

باشگاه قبلاً تأیید کرده است که حقوق پیکس “به میزان قابل توجهی” کاهش یافته است و به ممفیس دپای ، اریک گارسیا و ری مانایی اجازه می دهد تا در فصل جدید لالیگا ثبت نام کنند.

پیکه پس از پیروزی 4-2 بارسلونا مقابل رئال سوسیداد در گفتگو با موویستار گفت: “فکر می کنم باید دستمزد را کاهش دهم.

“من می خواهم تأکید کنم که ما با کاپیتان های دیگر در ارتباط بوده ایم تا حقوق خود را کاهش دهیم و می دانم که آنها نیز به زودی همین قدم را بر می دارند ، این فقط یک موضوع زمان است.

“من مجبور بودم اولین کسی باشم که به دلیل مشکل ثبت نام این کار را سریع انجام داد. اما این یک خانواده است ، ما همه با هم هستیم ، کاپیتان ها از اولین لحظه تمام هدف خود را داشتند تا با نیازهای باشگاه سازگار شوند و این تصمیمی است که ما گرفتیم و به آن افتخار می کنیم.

آلبا روز یکشنبه سوت های برخی از هواداران نیوکمپ را پس از گزارش هایی مبنی بر امتناع از کاهش حقوق دریافت کرد ، اما پیکه معتقد بود که سوء تفاهمی وجود دارد.

پیکه گفت: “گاهی سوء تفاهم هایی وجود دارد.” “من با سرگی ، بوسی و جوردی در تماس بودم و همه ما توافق کردیم که به توافق برسیم.

مدافع اسپانیایی در پایان گفت: “چند ساعت به شروع لیگ باقی مانده است ، باشگاه به کسی نیاز داشت که آن را رسمی کند تا بتواند بازیکنان جدیدی را ثبت کند ، اما من می دانم که دیگران نیز آماده انجام چنین کاری هستند.” . اطلاعات

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *