چگونه خواب می تواند به شما در کاهش وزن کمک کند – آخرین اخبار

[ad_1]

چگونه خواب می تواند به شما در کاهش وزن کمک کند


کالری مواردی است که بدن شما را فعال نگه می دارد اما پرخوری می تواند منجر به افزایش وزن شود.

یکی از راه های سوزاندن کالری ورزش است ، اما آیا می دانید بدن هنگام استراحت و خواب کالری می سوزاند؟

Express.co.uk می نویسد ، طبق شورای خواب ، خواب خوب برای جلوگیری از اضافه وزن از کمر ضروری است.

این به دو دلیل درست است – اول اینکه انرژی بیشتری دارید ، بنابراین اراده خود را برای بهتر غذا خوردن و حرکت بیشتر تقویت کنید. مورد دوم به این دلیل است که بدن شما در حال استراحت هنوز کار می کند و در واقع کالری می سوزاند هنگام خواب.

این صفحه توضیح می دهد: “فقط یک خواب خوب شبانه می تواند به شما در سوزاندن کالری اضافی کمک کند.”

بدن برای ترمیم سلول ها و بافت ها و بازیابی عملکرد سیستم ایمنی بدن و مغز مورد نیاز بدن است. همانطور که بدن ما این کار را انجام می دهد ، ما کالری زیادی نیز می سوزانیم. تعدادی از عوامل تعیین کننده میزان کالری مصرفی شما در طول شب هستند ، از جمله وزن ، قد و مدت خواب.

پس چگونه می توانید بیشتر و بهتر بخوابید؟

ایان بریتوئیت ، بنیانگذار دکتر معمول گفت: “چه بخواهید وزن خود را به طور فعال کاهش دهید یا نه ، می توانید یادداشت خواب را شروع کنید تا ببینید آیا می توانید روندهای مرتبط با رفتار خود را شناسایی کنید. از غذا خوردن با کیفیت خواب “اگرچه گاهی اوقات برای یک خواب کوتاه نمی توانید کاری انجام دهید ، اما این می تواند به شما کمک کند تا متوجه تأثیر آن بر سطح گرسنگی و توانایی کنترل تکانه های مرتبط با غذا شوید.”

“من درک می کنم که داشتن بیش از هشت ساعت خواب عالی در هر شب غیرممکن است ، به خصوص با استرس کار ، خانواده و هر چیز دیگری که زندگی ما را می خورد. “با این حال ، ما امیدواریم که شما در مورد اهمیت خواب برای سلامتی خود (و تأثیری که می تواند در کاهش وزن شما داشته باشد) اطلاعات کسب کرده باشید ، بنابراین شما شروع به درک خواب به عنوان وسیله ای برای یک سبک زندگی سالم می کنید.” او

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *