کلیناکو: هیچ دولتی کامل برای OVLA OVL وجود ندارد: همه ما آنها را امتحان کرده ایم – آخرین اخبار

[ad_1]

کلیناکو هیچ دولت ایده آلی برای OVL KLA وجود ندارد: همه ما آنها را امتحان کرده ایم


فاتون کلیناکو ، سرپرست سرپرست سازمان پیشکسوتان جنگ KLA ، گفت که انتظار تغییر از انتخابات زودهنگام پارلمانی را ندارد ، زیرا این سازمان از کار هیچ یک از احزاب سیاسی ناراضی است.

کلیناکو در مورد درخواست آنها برای ارسال قانون دادگاه ویژه به دادگاه قانون اساسی ، اشاره کرد که فقط نماینده دودا بیله به حمایت از ابتکار عمل ادامه می دهد ، در حالی که سایر اعضای مجمع امضای خود را پس گرفته اند.

“در این راستا ، او شکست خورد ، صادقانه بگویم ، اعضای مجمع کوزوو به ما قول دادند ، ما با چندین گروه پارلمانی دیدار کردیم ، با AAK ، Nismë و گروه پارلمانی PDK ملاقات کردیم ، همچنین با گروه 6+ مانند Duda ملاقات کردیم. بیل آنها قول دادند که امضاها را به او بدهند تا به عنوان پرونده به دادگاه قانون اساسی بفرستد ، اما در پایان آنها عقب نشینی کردند تا حقیقت را بگویند ، اما دودا بیل هنوز از این پرونده کناره گیری نکرده است.

گازمند سیلا ، نماینده مجلس ، به ما بسیار کمک کرد ، اما همچنین گفت که هیچ امضایی از حزب او وجود ندارد ، همانطور که به پیشنهاد دوستانی که در زندان هستند گفته می شود و مبنی بر عدم ارسال صلاحیت آنها نیست. تفسیری که توسط اتاق دادگاه قانون اساسی انجام شده است ، همانطور که در لاهه خوانده می شود ، من فکر می کنم حق تفسیر ندارد ، زیرا این امر مربوط به دادگاه قانون اساسی در اینجا است. وی گفت: “تمدید ماموریت فقط توسط مجمع کوزوو انجام می شود.”

علاوه بر این ، کلیناکو امیدوار است که دادگاهی ویژه در کوزوو برای رسیدگی به جنایات صربستان ایجاد کند.

“اول از همه ، باید به خاطر داشته باشیم که این حوادث پس از دستگیری رهبران KLA اتفاق افتاده است ، به خصوص پس از دستگیری رئیس جمهور تاچی ، که مجبور به استعفا شد ، بنابراین توسعه سیاسی در کوزوو چندان مناسب نبود و اوضاع شکننده است زیرا نهادهای سیاسی ، تا آنجا که به مسئله رئیس جمهور مربوط می شود ، آنها به عنوان یک مشکل برطرف نشده اند. زیرا نه مجمع کوزوو و نه دولت به درستی کار نمی کنند.

ما به انتخابات می رویم ، اما این مجلس باید به تعهد ما عمل کند ، زیرا ما دو خواسته از آنها داشتیم و آنها آنها را برآورده نکردند. یکی اصلاح قانون دادگاه ویژه برای محاکمه کوزوو بود. ما از این قانونگذار انتظاری نداشتیم. ما انتظار داریم که قانونگذار بعدی کاری در این راستا انجام دهد ، ما از تعقیب جنایات جنگی در کوزوو جلوگیری کرده ایم ، صربستان مرتکب جنایت ، قتل عام و نسل کشی شده است و هیچ کس تحت پیگرد قانونی نیست ، و ما انتظار داریم که قانونگذار دیگر این کار را انجام دهد ” دادگاه و کلیه جنایات مرتکب صربستان در کوزوو را مورد پیگرد قانونی قرار دهد. “

علاوه بر این ، کلیناکو گفت که هیچ دولت ایده آلی برای OVL KLA وجود ندارد ، اما گفت مهم است که کدام حزب سیاسی در انتخابات پیروز شود تا بر توسعه اقتصادی و اشتغال جوانان تمرکز کند.

“برای OVL KLA ، صادقانه بگویم ، هیچ دولت ایده آلی وجود ندارد ، ما در جنگ رفقای زیادی داریم ، اما این به این معنی نیست که آنها می توانند بهترین دولت باشند ، اما هیچ دولت ایده آلی وجود ندارد ، زیرا ما آنها را داریم. همه آنها را امتحان کردم.

در همه دولت های قبلی ، کسی از ما حمایت کرده است ، کسی به هیچ وجه از ما حمایت نکرده است ، اما دولت ایده آل برای شهروندان ، که در این حالت ما نیز شهروند هستیم ، باید این باشد که آنها بیشتر برای توسعه اقتصادی و اشتغال گرفته شوند. جوانان. وی در پایان گفت: “این دولت ایده آل هم برای شهروندان و هم برای ما به عنوان جانبازان است.” / EC

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *