کمبود اکسیژن و داروها – چالشی برای سیستم سلامت – آخرین اخبار

[ad_1]

کمبود اکسیژن و داروها - چالشی برای سیستم سلامت


ویتیا و کلینا اولین شهرهایی بودند که با اولین افراد آلوده به COVID-19 روبرو شدند. روشی که م institutionsسسات با افراد آلوده به ویروس معالجه می کنند ، اطلاعات محدودی را که متخصصان مراقبت های بهداشتی در دسترس دارند و شرایطی که با آن روبرو هستند را برجسته می کند.

به دلیل عدم آمادگی پرسنل و م institutionsسسات بهداشتی ، وزارت بهداشت تصمیم گرفت مرکز دانشجویی را به یک مرکز قرنطینه تبدیل کند ، جایی که تمام افرادی که از کشورهای دیگر وارد کوزوو می شوند مجبور می شوند به مدت دو هفته در انزوا قرار بگیرند.

برای تسهیل کار در کلینیک های UCCK ، کمیسیون HUCSK تصمیم گرفته است که از ماه آوریل ، بیمارستان های منطقه بیماران مشکوک به آلودگی به ویروس را معالجه کنند.

اما شهروندان همچنین شکایات زیادی به کارکنان بهداشت و درمان داشتند. قیمت بالای داروهای مورد استفاده در معالجه این بیماری که امکانات بهداشت عمومی قادر به تهیه آن نبوده اند ، شهروندان را مجبور به هزینه هزاران یورو کرده است. اما علاوه بر کمبود دارو ، مشکل کمبود اکسیژن نیز وجود داشت.

این مشکل باعث شده است که نزدیکان بیماران حتی در شرکتهایی که از م theسسات مجوز ندارند ، راههای دیگری برای تأمین اکسیژن به تنهایی پیدا کنند.

با امید به اینکه سال 2021 سالی باشد که تمرکز م institutionsسسات به مراقبت های بهداشتی بازگردد و این بخش با جدیت بیشتری درمان شود ، پزشکان امیدوارند که همه گیری در مسیر درست پیش رود. / EC

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *