کنفرانس های مقدماتی دادگاه گوکاتی و هارادیناج ، در ماه سپتامبر – آخرین اخبار

[ad_1]

کنفرانس های مقدماتی دادگاه علیه گوکاتی و هارادیناج در ماه سپتامبر


هیئت دادگاه در پرونده رهبران سابق سازمان کهنه سربازان جنگ ، هیسنی گوکاتی و نسیم هرادیناج ، کنفرانس های مقدماتی دادگاه را برای ماه سپتامبر تعیین کرده است.

انتظار می رود کنفرانس های مقدماتی دادگاه در تاریخ 1 و 2 سپتامبر ساعت 10:00 با حضور دفتر دادستان ویژه (SPO) و دفاع برگزار شود.

در این میان ، بر اساس اعلامیه در وب سایت رسمی اتاقهای تخصصی کوزوو در لاهه ، هیأت دادگاه همچنین تصمیم گرفت تاریخ کنفرانس مقدماتی دادستان تخصصی را در 8 و 9 سپتامبر 2021 تعیین کند.

کنفرانس مقدماتی این روند توسط قانون 117 آیین نامه و شواهد اتاق های تخصصی کوزوو اداره می شود.

سوگند دادگستری گزارش داد ، هیسنی گوکاتی به همراه نسیم هرادیناج به جرایمی علیه دستگاه قضایی متهم شده اند ، یعنی ممانعت از انجام وظایف رسمی ، ارعاب شاهدان ، قصاص و نقض محرمانه بودن رویه.

“ادعاهای مطرح شده در کیفرخواست تأیید شده بر اساس سو susp ظن معقولی است که حداقل بین 7 تا 25 سپتامبر 2020 ، آقای گوکاتی و آقای هارادیناج بدون اجازه اطلاعاتی را که توسط قانون اتاق های تخصصی محافظت شده است ، از جمله داده های شناسایی ، برای برخی از شاهدان (بالقوه) اعلام کرد. ، در سه کنفرانس مطبوعاتی و سایر فعالیت های پخش ، و همچنین از طریق انتشار بیشتر بیانیه ها در شبکه ها. در اطلاع رسانی اتاقهای تخصصی.

گوکاتی و هارادیناج به اظهارات تحقیرآمیز علیه شاهدان بالقوه متهم شده و بارها قصد خود را برای آسیب رساندن به کار اتاق های تخصصی ابراز داشته اند.

“با این اقدامات آقای اتاق های تخصصی کوزوو در بیانیه ای گفت ، گوکاتی و آقای هارادینا پنهان کاری دادرسی را نقض کردند و شاهدان دادستان تخصصی را مرعوب کردند (بالقوه) و در نتیجه مانع کار و تحقیقات SPO شدند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *