کوچی: آلبینی ، نخست وزیر از سپتامبر امسال – آخرین اخبار

[ad_1]

کوچی: آلبینی ، نخست وزیر از سپتامبر سال جاری است


وکیل آریانیت کوچی می گوید از سپتامبر سال جاری هیچ تفسیر قانونی که بتواند از نخست وزیری آلبین کورتی جلوگیری کند وجود نداشته است.

به گفته وكيل كوچي ، اگر لويزيا وتندوسيور در انتخابات 14 فوريه برنده شود و تصميم بگيرد كه آلبين كورتي نامزد نخست وزيري است ، اين موضوع مي تواند به قانون اساسي ارسال شود.

“اگر VV در این انتخابات پیروز شود و تصمیم بگیرد که آلبینی نامزد نخست وزیری است – موضوع را می توان به قانون اساسی ارسال کرد. بنابراین مواظب تله های احتمالی باشید. در بدترین حالت و تعبیر ، حکم سه ساله آلبین در سپتامبر سال جاری به پایان می رسد. وی در بیانیه ای گفت: “از آن زمان ، در سپتامبر 2021 ، هیچ تفسیر قانونی برای جلوگیری از نخست وزیری وی انجام نشده است.”

وی می گوید که “در این مرحله ، ممکن است آلبین مجاز به شرکت در انتخابات با استفاده از” خلاقیت “قانونی و بدون در نظر گرفتن قانون کیفری در پرونده های کیفری نباشد.”

کوچی در ادامه گفت: “در این صورت ممکن است آلبین ، با معیارهای نادرست ، حتی با اجازه دادن به ملاحظات اخلاقی حتی به او اجازه نخست وزیری را ندهد:” چگونه می توانید برای نخست وزیر مناسب باشید که برای نخست وزیر مناسب نیستید؟ معاون و نمایندگان مجلس به شما رأی می دهند؟ وی در فیس بوک نتیجه گیری کرد: “اما روند سیاسی و خواست رای دهندگان قابل جلوگیری نیست.” / صدا

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *