2020 – سال کبیسه فناوری – آخرین اخبار

[ad_1]

2020 - سال کبیسه فناوری


چگونه همه چیز COVID-19 را تغییر داد ، آنچه در سال 2021 انتظار می رود؟

اکنون آن زمان خوش سال است که می توان برای سال آینده و فراتر از آن پیش بینی کرد ، تمرینی که وقتی صحبت از فناوری می شود بیش از حد معمول بی معنی به نظر می رسد.

به طور حتم پیش بینی ها نادرست به نظر می رسند و با دیدن چگونگی گذشت 12 ماه ، بهتر است چیزی پیش بینی نکنیم. فایننشال تایمز می نویسد: هیچ کس همه گیری را پیش بینی نکرده است که به سرعت ما را به سمت فرهنگ کار در خانه و تغییر شکل دیجیتالی بیشتر زندگی ما سوق دهد.

سپس به این پیش بینی های غیر قابل اعتماد این واقعیت اضافه می شود که ما از آینده می دانیم. به گزارش تلگراف ، مدیر عامل شرکت ساتیا نادلا گفت که مایکروسافت طی دو ماه شاهد تحول دیجیتال دو ساله بوده است.

اما چنانچه ویلیام گیبسون گفت آینده از قبل در اینجا است ، هنوز به طور مساوی توزیع نشده است.

در زیر عناوین مهم مربوط به سال 2020 را بررسی می کنیم. ما با آنچه واقعاً در فناوری اتفاق می افتد به 4 ژانویه باز خواهیم گشت.

بزرگنمایی یکی از بهترین عکس های سال ما است. با افزایش تعداد کارگران در خانه ، بزرگنمایی برنده بزرگ شد. ارزش بنیانگذار اریک یوان از 4 میلیارد دلار به 18 میلیارد دلار رسیده است.

اپل ، مایکروسافت ، آمازون ، آلفابت و فیس بوک بیش از 12 میلیون دلار به بازار ترکیبی خود تا ماه نوامبر اضافه کرده اند.

چین همچنین با غول های خود مشکلاتی دارد ، جایی که علی بابا تحت تحقیقات ضد انحصاری قرار گرفته است. ممکن است دره سیلیکون نیز با انتقال اوراکل ، HPE و حتی الون ماسک به تگزاس ، مقداری از نفوذ خود را از دست بدهد.

با توجه به اینکه همه در سال 2020 تنها روی نیمکت باقی مانده اند ، نتفلیکس انتظار دارد تا پایان امسال به 200 میلیون مشترک در سراسر جهان برسد و نزدیکترین رقیب آن دیزنی انتظار دارد خدمات پلاس آن سه برابر شود و حدود 250 میلیون کاربر باشد. تا سال 2024. اگر آنها بزرگترین برنده جنگها در سال جاری بودند ، Quibi بزرگترین بازنده بود – سرویس فیلمبرداری در ماه اکتبر گفت که فقط در مدت شش ماه بسته می شود و مردم را به دلیل عدم تحرک در همه گیری مقصر می داند. زنجیره های فیلم بازندگان بزرگ دیگر بودند

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *