Drin Zhegrova پس از امضای قرارداد با Arberia: من بسیار خوشحالم ، تمام تلاش خود را برای باشگاه انجام می دهم – آخرین اخبار

[ad_1]

Drin Zhegrova پس از امضای قرارداد با Arberia: من بسیار خوشحالم ، بهترین تلاش خود را برای باشگاه می کنم


ورزش
06 ژانویه 2021 – 21:26

کوزوو همچنان “کانون” استعدادهای فوتبال است. بسیاری از جوانان کار خود را در “استخر” کشورمان آغاز کرده اند ، اما با سخت کوشی و فداکاری به قله های فوتبال بین المللی رسیده اند.

یکی از فوتبالیست های با استعداد که در فوتبال کوزوو فعالیت می کند ، Drin Zhegrova است که در حال حاضر بخشی از باشگاه لیپجان ، Arbëria e Dobrajës است ، می نویسد “Zeri.info”.

مهاجم با استعداد ، که به ادون ژگرووا ، ستاره بازل و نماینده کوزوو نزدیک است ، به لطف نمایش های چشمگیر با گروه های سنی جوان ، امروز یک قرارداد بلند مدت با باشگاه در لیپجان امضا کرد.

درین بیانیه برای Zeri.info ، درین ژگرووا ضمن تشکر از میرکو مارتین ، مربی سوئیسی ، نجات صحیتی ، مدیر او و مدیریت باشگاه آربریا ، از حضور در آلبریا ابراز خوشحالی کرد.

تصویر

من بسیار خوشحالم که در Arberia عضو هستم. در چنین جوانی موفق به عضویت در سوپرلیگ شدم. من می خواهم از هواداران بزرگ خود ، خانواده ام ، مربی سوئیسی من میرکو مارتین ، مدیر نجات صحیتی ، ریاست باشگاه Arbëria ، و همچنین تشکر کنم و مربی آربنور مورینا و کارکنانش. من حداکثر برای باشگاه خود خواهم داد. “

زگرووا علاوه بر آموزش زیر نظر مورینا ، مربی سوئیسی ، میرکو مارتین را نیز استخدام کرده است تا به طور جداگانه با او تمرین کند تا تمام توانایی های بالقوه خود را توسعه دهد.

به لطف عملکرد خوبش ، باشگاه های خارجی او را دنبال می کنند ، در حالی که هیچ پیشنهادی برای او وجود ندارد. او از باشگاه های پرتغال و سوئیس علاقه مند است. /Zeri.info

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *