Frankfurter Allgemeine Zeitung: نحوه مداخله ترامپ در سیاست داخلی کوزوو – آخرین اخبار

[ad_1]

Frankfurter Allgemeine Zeitung: نحوه دخالت ترامپ در سیاست داخلی کوزوو


روزنامه معتبر آلمانی Frankfurter Allgemeine Zeitung روز یکشنبه نوشت که سال 2020 برای کوزوو سال آشفته ای بود ، حتی اگر همه گیر نباشد.

سال 2020 در همه جا معمول بود ، اما برای کوزوو ، جوانترین کشور اروپا ، امسال حتی بدون همه گیری همه گیر ، به خصوص پرفراز و نشیب خواهد بود. می نویسد ، این به این دلیل است که دونالد ترامپ در سیاست داخلی کوزوو دخالت کرده است فاز.

ظاهراً ترامپ پیش از موفقیت در سیاست خارجی جزئی در بالکان پیش از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا ، سفیر وقت خود در آلمان ، ریچارد گرنل را به عنوان نماینده ویژه خود در “مذاکرات صلح” صربستان و کوزوو در اواخر سال 2019 منصوب کرده بود. برای هیچ کس نمی توان گفت که چیزی از یک استراتژی در جلسه کاخ سفید در اوایل سپتامبر 2020 به پایان رسیده است.

روزنامه آلمانی گزارش داد ، رئیس جمهور صربستان الكساندر ووچیچ و نخست وزیر كوزوو دو سند جداگانه با برخی اظهارات مبهم امضا كردند ، كه گاهی اوقات عمدا در حضور ترامپ اشتباه گرفته می شد.

تعجب آور نبود که ترامپ و گرنل خشخاش های دیپلماتیک عجیب و غریب خود را به عنوان یک پیشرفت تاریخی جشن گرفتند. FAZ در مقاله ای درباره تحولات سیاسی در یک سال گذشته در کوزوو می نویسد ، این واقعیت که تفاهم نامه های امضا شده در واشنگتن به قدری خوب بود که تنها چند روز بعد فراموش شد و تاکنون چیزی به بار نیاورد ، و نخواهد داد. / بیان /

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *