Gërvalla در بلژیک به دنبال پشتیبانی از آزادسازی ویزا است – آخرین اخبار

[ad_1]

گرلوالا در بلژیک خواستار حمایت از آزادسازی ویزا است


دونیکا گاروالا ، وزیر امور خارجه و دیاسپورا ، جلسات جداگانه ای با سامی مهدی ، وزیر امور خارجه پناهندگی و مهاجرت ، و رئیس کمیته امور خارجه مجلس نمایندگان ، اِلز ون هوف ، در بروکسل برگزار کرد.

در ملاقات با وزیر مهدی ، موضوعات مهمی مانند دیاسپورا و دیاسپورای کوزوو در بلژیک ، روند آزادسازی ویزا برای کوزوو و همچنین موضوع بازگشت به کشور مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

جروالا افزود: “دولت ما متعهد است كه به كار خوب در زمينه مديريت مهاجرت و در پذيرش مجدد مداوم و ادغام مجدد عودت كنندگان ادامه دهد.”

وی همچنین تأکید کرد که مدت زیادی است که کمیسیون اروپا تأیید و تأیید کرده است که کوزوو تمام معیارهای لازم برای آزادسازی ویزا را برآورده کرده است. به تعویق انداختن این روند تأثیر منفی در بسیاری از ابعاد اجتماعی و اقتصادی دارد.

وی افزود: “ما در این فرآیند به حمایت نیاز داریم تا عمدتا تحت تأثیر تجارت و جوانان ، كه تنها جوانان در اروپا هستند و فرصتی برای حركت آزاد ندارند ، تحت تأثیر قرار نگیرد.”

گرلولا در دیدار با الس ون هوف ، رئیس کمیته امور خارجه ، بار دیگر بر تعهد کوزوو برای ادغام در اتحادیه اروپا و همچنین در همه سازمان ها و اتحاد دموکراتیک ها تأکید کرد.

در بیانیه وزارت امور خارجه آمده است كه گرلولا و ون هوف درباره تحولات فعلی كوزوو و منطقه و همچنین اولویت های دولت جدید كوزوو بحث و گفتگو كردند كه گرلوالا تأكید كرد تقویت قانون قانون كلید واژه نهادهای محلی است. .

همچنین در این جلسه ، وزیر از فرصت استفاده كرد و در مورد مسئله آزادسازی ویزا حمایت كرد ، تا این روند در اسرع وقت انجام شود.

در این بیانیه آمده است: “متعاقباً ، دیدگاه ها و تجربیات در مورد توسعه منطقه ای ، تعریف طرفدار اروپا از کوزوو و تلاش های مشترک بیشتر برای جلوگیری از تهدیدات تهدید کننده منطقه از دیگر تأثیرات غیر مترقی و غیر دموکراتیک مبادله شد.” / صدا

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *