KEDS Academy VIII آغاز می شود – آخرین اخبار

[ad_1]

KEDS Academy VIII شروع می شود


آکادمی KEDS سخنرانی ها را با نسل هشتم متوالی آغاز کرد.

امسال ، در یک برنامه حرفه ای و آکادمیک یک ساله 61 داوطلب شرکت خواهند کرد که از مشخصات مختلفی از کشورهای کوزوو می آیند.

همچنین نامزدهای انتخاب شده توسط مدیر عامل KEDS آلپر ایرباس مورد استقبال قرار گرفتند و آنها از آنها استقبال كرد. وی گفت: موفقیتی که نامزدها مشاهده کرده اند فرصت های جدیدی را برای آنها ایجاد می کند.

“آکادمی KEDS سفری است که تجربیات جدیدی را برای هر یک از شما به ارمغان می آورد. ایرباس گفت: “علاوه بر فرصت های شغلی ، توسط مدرسین حرفه ای و واجد شرایط در KEDS و دانشگاه Boazici در استانبول آموزش خواهید دید.”

وی تأکید کرد که از طریق KEDS Academy نامزدها فرصت استخدام در KEDS را خواهند داشت.

“هدف این برنامه ایجاد رهبران فردا است. امروز ، KEDS مدیران عالی دارد که از آکادمی فارغ التحصیل شده اند. این یک فرصت عالی برای شماست ، علاوه بر اینکه تجربه و تجربه محلی و بین المللی را بدست آورده اید ، فرصت ورود به بازار محلی را نیز دارید ».

برخلاف سال های گذشته ، امسال ، به دلیل وضعیت همه گیر ، متقاضیان برنامه را به طور عملی دنبال می کنند ، از راه دور دستورالعمل های نهادهای بهداشتی برای جلوگیری از شیوع Covid-19 از راه دور دنبال می کنند.

تاکنون ، حدود 350 دانشجو که از 7 نسل آکادمی KEDS فارغ التحصیل شده اند ، از طریق این برنامه آموزش دیده و گواهینامه گرفته اند. بسیاری از آنها توسط KEDS استخدام می شوند و نقش مهمی در توسعه بیشتر شرکت دارند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *