Kurzi کمک اتریشی برای مجروحان درس را زیر سوال نمی برد – آخرین اخبار

[ad_1]

Kurzi کمک اتریشی برای مجروحان درس را زیر سوال نمی برد


صدراعظم اتریش سباستین کورز گفت که کشورش حتی وقتی صحبت از کمک به دیگر کشورها می شود حتی از او س questionال نکرده اند.

وی این اظهارنظرها را هنگامی که در مورد دو بیمار کوزووی پس از سوختگی ناشی از انفجار گاز در فریزاج برای فورجایز برای معالجه به گراتس اتریش فرستاده شده بود ، بیان کرد.

به گفته ناچریشتن ، وی گفت: “كمك های اتریش حتی در صورت نیاز همیشه مورد سوال نیست.” به گزارش Zeri.info ، کورز گفت: “به عنوان مثال ، در بهار سال گذشته ما به بیماران مبتلا به COVID-19 از بالکان غربی در اتریش مراقبت های پزشکی ارائه کردیم و در طول سال به طور مداوم پشتیبانی می کردیم ، به عنوان مثال در قالب تجهیزات پزشکی.”

سال گذشته کورز پس از متهم کردن عودت کنندگان از بالکان غربی و کرواسی به دلیل مسئولیت میزان آلودگی در اتریش در ارتباط با بیماری همه گیر ویروس کرونا ، مورد انتقاد قرار گرفت.

در همین حال ، در طول روز ، وزارت امور خارجه اتریش در بیانیه مطبوعاتی اعلام کرد که یک هواپیمای ترابری ارتش (C130-Hercules) بعد از ظهر شنبه این دو مجروح را که به شدت مجروح شده بودند به گراتس می فرستد.

گزارش شده است Zeri.info “Nachtrichten” می نویسد که این دو نفر (1985 و 1991) اکنون در بیمارستان منطقه ای در گراتس تحت درمان هستند.

در یک پست فیس بوکی ، وزارت امور خارجه اتریش گفت که بالکان مورد توجه اتریش است و طبیعی است که در چنین شرایط اضطراری از کشورهای منطقه حمایت کنیم.

“پس از انفجار بزرگ گاز در شهر فریزاج ، با بیش از 40 زخمی ، کوزوو از اتریش کمک گرفت. همکاری نزدیک با کشورهای بالکان غربی مرکز سیاست خارجی اتریش است. الكساندر شالنبرگ ، وزیر خارجه اتریش گفت: “كمك در چنین شرایط اضطراری طبیعی است.”

کلودیا تانر ، وزیر دفاع اتریش نیز در مورد این پرونده اظهار نظر کرد و بر پایبندی کشورش به بالکان تأکید کرد. “ما از سال 1999 به همراه نیروهای خود در کوزوو مستقر شده ایم و با مردم محلی ارتباط نزدیک داریم. به خصوص در این شرایط دشوار با بیماری همه گیر Covid-19 ، ما به عنوان بخشی از خدمات همبستگی سیاست های خود ، از شرکای خود در بالکان غربی حمایت می کنیم. “

جولیان بوگنر-اشتراوس ، مشاور بهداشتی استیریا نیز گفت: استایرا به لطف مهارت ها و فرصت هایی که در اختیار آنها قرار دارد ، از دو فرد آسیب دیده جدی حمایت می کند.

در اتریش دو مرکز ویژه برای درمان سوختگی شدید وجود دارد. وقتی دو بیمار از کوزوو اعزام شدند ، یکی از آنها از بیمارستان دانشگاهی گراتس بود.

حداقل 42 نفر در حادثه درس سه شنبه زخمی شدند. 4 نفر از آنها که دچار سوختگی عمیق تر شده بودند ، برای ادامه درمان به ترکیه اعزام شدند. /صدا

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *