LVV به تصمیم Supreme واکنش نشان می دهد – آخرین اخبار

[ad_1]

LVV به تصمیم اعلی واکنش نشان داد


جنبش Vetëvendosje پس از صدور رای دیوان عالی کشور واکنش نشان داد ، این حکم مانع از این شد که رهبر جنبش ، آلبین کورتی ، در 14 فوریه به مجلس راه یابد.

LVV در یک پست فیس بوکی گفت که آنها حکم دادگاه را دیده اند و گفته اند که این حکم خلاف رای دادگاه قانون اساسی است.

LVV گفت که اگرچه تلاش هایی برای جلوگیری از انتخابات 14 فوریه در حال انجام است ، اما تجدیدنظر در دادگاه قانون اساسی امید به این تلاش ها را فراهم می کند.

“ما آخرین تصمیم دیوان عالی کشور را دیده ایم. این تصمیم با تصمیم دادگاه قانون اساسی مغایرت دارد. این انتخابات در 14 فوریه برگزار خواهد شد ، اگرچه تلاش می شود از این انتخابات جلوگیری شود. تجدیدنظر در دادگاه قانون اساسی امیدواری این تلاش ها را فراهم می کند. لیست 110 نامزد ما در همه پرسی 14 فوریه شرکت کرد. ما در فعالیت های خود به سمت پیروزی در جمع بندی ادامه می دهیم “، در انتشار LVV گفته شده است.

در حالی که دو روز پیش ، افسر حقوقی LVV ، بلریم صلاحو تأکید کرد که اگر دادگاه عالی کاندیداتوری آلبین کورتی را اجازه ندهد ، آنها شکایتی را به دادگاه قانون اساسی ارسال می کنند.

امروز دادگاه عالی کوزوو اعلام کرد که فرجام خواهی LVV را علیه Liburn Ali و Labinota Demi Murtezi تا حدودی تأیید کرده است ، اما تصمیم گرفت که به آلبین کورتی اجازه نامزدی در مجلس را ندهد. / صدا

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *