LVV: داکا تحت فشار عمل می کند و توسط PLAN کنترل می شود – مهمانی های آخرین اخبار

[ad_1]

LVV: داکا تحت فشار کار می کند و توسط PLAN کنترل می شود


جنبش Vetëvendosje پس از تأیید نشدن لیست خود توسط کمیسیون مرکزی انتخابات واکنش نشان داد.

در یک پست فیس بوکی ، LVV گفت که داکا به عنوان یک عروسک در دست پدرخوانده عمل می کند.

طبق LVV ، والدت داکا رئیس CEC تحت فشار عمل می کند و توسط احزاب PLAN کنترل می شود.

“رای رسوا در CEC تأیید کرد آنچه ما چند روز پیش گفتیم: والدت داکا تحت فشار عمل می کند و توسط احزاب PLAN کنترل می شود که می خواهند تصرف دولت را متوقف کنند. بنابراین کنترل زیادی بر” والدت داکا “و از طریق آن اعمال می شود در CEC ، به حدی که برای اولین بار رئیس CEC توصیه دفتر صدور مجوز از اشخاص سیاسی را تأیید نکرد ، اما آن را رد کرد. “

پست کامل:

داکا مانند عروسک های خیمه شب بازی در دست پدربزرگ ها رفتار می کرد ، اما LVV نتوانست مانع او شود

رای رسوا در CEC تأیید کرد که برای چند روز گفته شده است: والدته داکا تحت فشار عمل می کند و توسط احزاب PLAN کنترل می شود ، که می خواهند اشغال کشور را متوقف کنند. کنترل بر روی والدت داکا و از طریق آن بر CEC به حدی است که برای اولین بار ، رئیس CEC توصیه دفتر صدور مجوز از اشخاص سیاسی را تأیید نکرد ، اما آن را رد کرد. دفتر صدور گواهینامه اشخاص سیاسی توصیه کرده بود که لیست کلیه نهادها به صورت موجود در بسته ها به رای گذاشته شود ، اما CEC تصمیم ضد نهادی را اتخاذ و درخواست کرد که لیست ها یکی یکی رأی داده شود. البته ، تنها هدف این تصمیم رد لیست جنبش VETËVENDOSJE! بود ، زیرا اکثریت آرا could می توانست در CEC با اتحادیه بین والدت داکا ، نمایندگان PLAN و اقلیت ها صادر شود.

اما حمایت از شهروندان در حال حاضر گسترده شده است و بیش از نیمی از آنها اعتقاد خود را به تغییر ابراز داشته اند. تمام احزاب قدیمی که کشور و Valdete Dhaka را به دست گرفتند به اندازه جنبش VETËVENDOSJE پشتیبانی نمی کنند! بنابراین ، تلاش های آنها برای جلوگیری از جنبش با شکست روبرو خواهد شد. و این بار ثابت کردیم که مثل همیشه اصولی هستیم و چون می خواستیم لیست ها بدون تعصب کاملاً رأی داده شود ، علی رغم فساد و سو mis مدیریتی که نمایند ، به لیست سایر نهادها رأی دادیم. البته انتظار نداشتیم که آنها نیز احترام بگذارند ، زیرا افرادی که هرگز به کوزوو و شهروندان آن احترام نگذاشته اند قادر به احترام به Vetëvendosje نخواهند بود. ما از رفتار آنها متعجب نیستیم ، زیرا همین بیست سال است که همین گونه است. اما اوضاع کاملاً تغییر کرده است و ممکن است اضطراب و وحشت آنها اقدامات غیرقانونی و ضد دموکراتیک اخیر را برانگیزد ، اما به زودی پایان خواهد یافت.

در مورد تصمیم ناعادلانه CEC ، ما با تمام مراحل قانونی ادامه خواهیم داد و پرونده را به دادگاه حقوق بشر اروپا ارائه خواهیم داد. و ما متقاعد شده ایم که در 14 فوریه لیست ما تأیید ، رأی داده و برنده خواهد شد ، کامل و با همه نام ها ، زیرا ما حق داریم!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *