MH پس از استقرار جمعیت مقابل سالن “اول اکتبر” کمیته واکسیناسیون را اخراج کرد – آخرین اخبار

[ad_1]

وزارت بهداشت پس از هیاهویی که در مقابل سالن برپا داشت کمیته واکسیناسیون را اخراج کرد
عکس گویا


کمیته واکسیناسیون کوزوو در 14 مه (جمعه) ، روزی که تعداد زیادی از شهروندان در ورودی مرکز واکسیناسیون اول اکتبر در پریشتینا جمع شدند ، اخراج شد.

اگرچه ادعا می شود که اخراج چهار روز پیش صورت گرفته است ، اما چنین چیزی علنی نشده است. منابعی از وزارت بهداشت به تلگراف اطلاع دادند که در همان روزی که این وضعیت گزارش شد ، وزارت بهداشت با برکناری از دفتر افراد مسئول این سازمان اقدام کرد.

به دلیل تعطیلات عید سعید فطر در روز پنجشنبه ، واکسن COVID-19 برای گروه سنی بالای 65 سال در سالن “1 اکتبر” در پریشتینا متوقف شد.

در روز جمعه ، در ساعات اولیه صبح ، این باعث شد جمع زیادی از افرادی که می خواهند واکسینه شوند. این امر همچنین باعث نارضایتی شدید افراد مسن شد که انتقادات شدیدی نیز به این سازمان داشتند.

وزارت بهداشت روز جمعه پاسخ داد و از شهروندان خواست تا به خاطر داشته باشند كه در پریشتینا ، فقط شهروندان پریشتینایی بر اساس توصیه های مطابق با برنامه واکسیناسیون ملی در سالن “اول اکتبر” واکسینه می شوند.

پس از مداخله پلیس کوزوو ، واکسیناسیون در روز جمعه (14 مه) بدون هیچ مشکلی ادامه یافت ، تا اینکه یک روز بعد ، در روز شنبه ، روند واکسیناسیون سازمان یافته و بدون انتظار طولانی مدت انجام شد. تلگراف همچنین س questionsالاتی را به وزارت بهداشت ارسال کرده است ، اما آنها هنوز رسماً تأیید نکرده اند که علیه افرادی که در شورش روز جمعه اقدام کرده اند ، اقدامی انجام داده اند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *