Nagavtsi: طبقه سیاسی پیر LDK در وحشت – آخرین اخبار

[ad_1]

ناگاواتسی: کلاس سیاسی پیر LDK در وحشت


آربری ناگاوچی ، عضو LVV گفت که رهبران LDK در وحشت به سر می برند زیرا وی گفت که در انتخابات 14 فوریه توسط رای دهندگان مجازات خواهند شد.

ناگاوچی گفت که مصطفی از والدته داکا ، رئیس CEC دفاع می کند و ویوسا عثمانی ، رئیس جمهور را تهدید می کند.

“طبقه سیاسی قدیمی LDK در وحشت است. آگاه از مجازاتی که به دلیل خیانت خود از شهروندان دریافت خواهند کرد ، رهبر LDK ، آقای عیسی مصطفی و نامزد نخست وزیری این حزب ، آقای هوتی وحشت زده اند و بنابراین تهدید می کنند و حرفهایی را می زنند که حتی آنها به آنها اعتقاد ندارند. آقای مصطفی دیروز از رئیس CEC دفاع کرد ، حتی اگر همه ما شاهد نمایش شرم آور زمانی بودیم که خانم داکا ، به همراه نمایندگان سیاسی LDK ، نه تنها توصیه های دفتر صدور گواهینامه از اشخاص سیاسی ، اما همچنین آن را رد می کند. ناگاوچی نوشت: “امروز ، رئیس جمهور ، خانم وووسا عثمانی ، با زبان روبشی و تهدیدآمیز مورد حمله قرار گرفت.”

وی به هوتی ناگاوچی گفت كه اگر از او خواسته شود ، قدرت را به نفع خود حفظ خواهد كرد ، در حالی كه در 25 مارس زمان سرنگونی دولت كورتی را ذکر كرد.

“در حالی که آقای عوض الله هوتی ، که به عنوان نخست وزیر ، هرچند از نظر قانونی هرگز نخست وزیر نیست ، پس از گفتن: ما اطمینان خواهیم داد که هرگز LV را به قدرت نمی رسانیم. ما می دانیم که اگر از شما خواسته شود و آنها نیز مانند شما ، ما را انجام خواهند داد بهترین کار این است که قدرت را برای خود حفظ کنیم ، از امتیازات و مزایا بهره مند شویم. ما سرانجام این را در 25 مارس دیدیم ، هنگامی که شما دولت قانونی کورتی را برای غصب قدرت سرنگون کردید ، اما وقت شما تمام شد. ” شهروندان ، زیرا دیگر هیچ کس به شما اعتماد ندارد. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *