NIPHK پرونده با جوان 19 ساله را روشن می کند: دو بار آزمایش مثبت برای COVID-19 – آخرین اخبار

[ad_1]

NIPHK در مورد این جوان 19 ساله توضیح می دهد: او دو بار برای COVID-19 مثبت بود


موسسه ملی بهداشت عمومی کوزوو پرونده دختری 19 ساله از میتروویکا را که روز دوشنبه درگذشت و در لیست مرگ COVID-19 قرار گرفت ، روشن کرد. N.Sh 19 ساله در مرکز بالینی دانشگاه کوزوو درگذشت و در آنجا پس از وخیم تر شدن وضعیت خود از بیمارستانی در میتروویسا منتقل شد. وی به دلیل یک مشکل بهداشتی دیگر در میتروویکا تحت درمان است.

خانواده وی گزارش NIPHK را زیر سال بردند و گفتند که وی جمعه صحبت خواهد کرد.

در توضیح سه شنبه ، NIPHK گفت بیمار N.Sh. دو بار آزمایش COVID-19 مثبت است.

“آزمایشگاه های NIPHK گزارش دادند که نمونه بیمار N.Sh. (2001) از میتروویکا در ابتدا در 2 ژانویه 2021 به درخواست بیمارستان عمومی میتروویکا از طریق مرکز بهداشت عمومی منطقه ای میتروویکا به NIPHK پریشتینا ارسال شد. پس از آزمایش PCR در زمان واقعی ، نمونه برای SARS-CoV-2 مثبت بود و در بعد از ظهر 2 ژانویه 2021 ، نتیجه به RCTR در میتروویکا و سپس به مقامات بیمارستان عمومی در میتروویسا ارسال شد. نمونه دیگری از بیمار N.Sh. (2001) ، میتروویکا ، به NIPHK ارسال شد ، که توسط بخش مراقبت های ویژه مرکزی ، UCCK ، پریشتینا در 3 ژانویه 2021 ارجاع شد و همین امر منجر به نتایج مثبت در SARS-CoV-2 شد “، NIPHK توضیح داد.

علاوه بر این ، این موسسه اظهار داشت که نمونه های بیمار بر اساس پروتکل های کار آزمایش شده است و NIPHK نهادی برای تعیین علل مرگ شهروندان نیست.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *