“Plisat” بار دیگر پرونده “تبخیر” وجوه از حساب tifogroup – آخرین اخبار

[ad_1]ورزش
31 دسامبر 2020 – 16:39

چند روز پیش ، بزرگترین گروه طوفان کشور ، Plisat ، این نظر را اعلام كرد كه رئیس جمهور پیشین آلبرت كاستراتی بیش از 12000 یورو از حساب گروه طوفان ، كه برای خیرات در نظر گرفته شده بود ، سو m استفاده كرده است.

Zeri.info می نویسد ، گروه های تیفوسی از پریستینا امروز بعد از ظهر توضیح دیگری در مورد این موضوع دادند.

Plisat استعفای Kastrati به عنوان شهردار ، انتقال رهبری تحت قانون قابل اجرا و “تبخیر” بودجه را روشن کرد.

آخرین توضیح در مورد فاصله گرفتن ما. این دو روزی که ما پشت سر گذاشته ایم با درخواست …

منتشر شده توسط توده ها بر پنجشنبه ، 31 دسامبر سال 2020

آخرین پیام “Plisave”:

“سیآخرین گریه در مورد فاصله گرفتن ما
دو روز گذشته با درخواست شرکت در مصاحبه های مربوط به پرونده سرقت پول از حساب بانکی Plisa ، تحت فشار رسانه ها قرار گرفته ایم. از روز اول ، ما صلاح دانسته ایم که اظهارات خود را فقط از طریق وب سایت رسمی و به شکل دیگری اعلام کنیم. اما به عنوان شاهدانی که سوالات زیادی را در افکار عمومی منتشر کردند ، برای رعایت انصاف ، تصمیم گرفتیم یک بار دیگر بیانیه ای صادر کنیم تا از طریق این پست همه جزئیات را روشن کنیم و یک بار برای همیشه به این موضوع پایان دهیم.
استعفای آلبرت کاستراتی-تیگری از سمت ریاست Plisat Tifogroup داوطلبانه بود و چند هفته قبل از استعفا به کلیه اعضای Tifogroup اخطار داده شد. در نتیجه ، گروه ما برای انتخابات درون گروهی جدید سازمان یافته است.
استعفای وی و انتخاب رئیس جمهور جدید در همان روز انجام شد. Tifogroup ما به عنوان “NGO” ثبت شده است. طبق قوانین قابل اجرا ، رهبری سازمان غیردولتی باید اعلام شود. مشکل آلبرت کاستراتی از اینجا شروع شد. آلبرت کاستراتی همیشه برای به تأخیر انداختن روند انتقال حقوق قانونی از طرف ما بهانه های مداوم پیدا کرده است. کاپاکو برای کمک به دورس پول جمع می کرد.
ما این پول را از طریق محل اقامت خود در میدان ظاهر پژوهی جمع کردیم. از عصر 26 نوامبر 2019 ، عصر فاجعه ، متوجه شدیم که لیست اهدا کنندگان در کلوپ طرفداران پیدا نشده است. در غیاب واقعیت ها ، ما نتوانستیم چیزی را کامل کنیم.
سازمان Plisa برای آلبانی با آغاز سازمان برای اقدام سالانه “تو نیز کمک کن” پایان یافت و ادامه یافت. مقصد پول از بانک ، که ما قبلاً گذاشته بودیم تا با دقت در مورد چگونگی ارسال آن به آلبانی فکر کنیم. به ذهن هیچ کس نرسیده بود که پول از مدتها قبل تبخیر شده است.
پس از مطالبات بی امان خود ، همیشه به بهانه هایی برمی خوردیم. با کمی پشتکار توانستیم بررسی 2 ساله حساب بانکی خود را بدست آوریم.
بعد از شوکی که از آنچه دریافتیم تجربه کردیم ، اولین چیز دیدار با آلبرتین کاستراتی بود.
وی در پاسخ به س questionsالات ما: “پول کجاست ، چرا در حساب نیست؟”
“بله ، من آنها را بردم ، مگر تو را از پلیسا نبردم؟!” و فکر می کند این لیاقت اوست ، زیرا او سالها در این گروه همکاری کرده است.
ما جلسه را پس از ملاقات با اعضای tifogroup برگزار کردیم. ما همچنین از آلبرت کاستراتی دعوت کردیم که خود را در جلسه معرفی کند و توضیحات خود را ارائه دهد ، اما او قبول نکرد. تقریباً 4 روز از روزی که از سرقت این گفته مطلع شدیم می گذرد. آلبرت Castrati دوست ما است و ما سعی کردیم بر این وضعیت در خود (گروه) غلبه کنیم تا به چهره او آسیب نرساند و نه به افتخار سهم او. اما ما با او کنار نیامدیم. به عنوان یک گروه با خانواده وی تماس گرفتیم. پس از تلاش های مداوم ما ، از طریق مکالمه ، درک درستی از یکی از اعضای خانواده وی را کشف کردیم.
پس از جلسات متعدد ، در تاریخ 16 نوامبر سال 2020 ، مبلغ 5،000.00 یورو به حساب عضو هیئت رئیسه ما ارسال شد (از آنجا که حساب Plisa هنوز به نام آلبرت کاستراتی است).
به ما وعده داده شده است كه بقیه تعهدات آلبرت كاستراتي به پليسا و شهرونداني كه مشاركت داشته اند به تأخير نخواهد افتاد و اين كار تعطيل خواهد شد ، اما متأسفانه ما چندين بار متوالي طرد شده ايم و چاره اي جز اين نداريم كه ما از کار او فاصله می گیریم .
وجوه از طریق بانک منتقل شد. این اثبات است.
این در این مورد درست است و آلبرت کاستراتی موظف است قسمت باقیمانده (7،365.00 یورو) بدهی به حساب Plisa را بازپرداخت کند.
با احترام،
ریاست جمهوری
20/12/31
“./Zeri.info[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *