PSD خواستار بخشش جریمه برای شهروندان محکوم به عدم رعایت اقدامات ضد COVID است – آخرین اخبار

[ad_1]

PSD خواستار رفع جریمه برای شهروندان محکوم به عدم رعایت اقدامات علیه COVID است


حزب سوسیال دموکرات امروز یک اقدام نمادین در مقابل وزارت بهداشت برگزار کرد و در آنجا به طور نمادین جریمه ای را برای وزیر بهداشت Armend Zemay وضع کرد.

Frashër Krasniqi از PSD گفت که قانون COVID-19 فقط به عنوان جریمه برای شهروندان شناخته می شود ، در حالی که از کشورهایی که اقدامات ناشی از آن قانون را نقض می کنند انتقاد می کند.

“این بیماری همه گیر نابرابری اقتصادی و اجتماعی بین مردم را به ابتذال ترین شکل برجسته و عمیق کرده است. همه در مورد تأثیرات مشترک همه گیری در اقتصاد و جامعه بحث می کنند ، اما تعداد کمی در مورد نحوه توزیع این تأثیرات در بین اقشار و گروه های مختلف اجتماعی صحبت می کنند. تعداد کمی از افراد در مورد چگونگی ثروتمند شدن از بیماری همه گیر در افراد ثروتمند صحبت می کنند. تعداد کمی در مورد چگونگی کارگران خصوصی که قبلاً مزد آنها را نگرفته اند ، صحبت می کنند. کراسنقی گفت: “آنها زنانی هستند که ماه ها تحت بار بسته شدن و محدودیت های ترافیکی قرار گرفته اند.”

به گفته کراسنیچی ، این قانون به شدت ضعیفان را سنگین کرد و همانطور که وی گفت ، کششی برای قدرتمندان است.

“شهروندان به دلیل نداشتن ماسک یا رعایت نکردن برنامه ترافیک به طور دسته جمعی مجازات شدند ، در حالی که احزاب علی رغم نقض فاحش قانون همه گیر ، بی ادبانه تحمل می شدند.

PSD همچنین از وزیر Armend Zemaj برای سازماندهی تجمعات غیرقانونی در نقض اقدامات علیه COVID انتقاد کرد.

“وقتی نخست وزیر و وزیر بهداشت خود را سازمان دادند و در فعالیت های غیرقانونی شرکت کردند که هیچ اقدامی را برای جلوگیری از شیوع COVID-19 رعایت نمی کردند ، این نابرابری حتی غیر قابل تحمل شد. به همین دلیل است که امروز ما به طور نمادین تصمیم گرفته ایم نتایج عواقب همه گیر را توزیع کنیم. کراسنیقی گفت: “ما تصمیم گرفته ایم جریمه 3 میلیون یورویی ای را که دولت به شهروندان وزیر ارمان زمای برای اجرای گزینشی قانون بیماری همه گیر پرداخت کرد ، که زندگی شهروندان را بیش از پیش دشوار کرد.”

در پایان این اقدام ، PSD خواستار فوریت كیفیت شهروندان محكوم به بیماری همه گیر از احكام خود شد ، و گفت كه این اقدام فقط اقدامی كوچك برای تخفیف بار همه گیری است. بیشتر کسانی که کمترین میزان را دارند. / صدا

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *