Rahovec از 8 فینال جام کوزوو کنار رفت ، این دلیل است – آخرین اخبار

[ad_1]

Rahovec از سازمان مرحله یک هشتم نهایی جام کوزوو کناره گیری می کند ، این دلیل است


ورزش
21 ژانویه 2021 – 21:20

جزئیات

Zeri.info می نویسد ، باشگاه سوپرلیگ بسکتبال پرنس کافه کوزوو ، Rahovec ، به دلیل “مرجع رسوا” در بازی با Peja ، تصمیم گرفته است که از سازمان Final 8 جام کوزوو خارج شود.

“صفحه رسمی” ورشتارا “در فیس بوک اظهار داشت که آنها دیگر تحمل نخواهند کرد و اجازه می دهند کار بسیاری از افراد درگیر در این باشگاه مختل و لگدمال شود ، به ویژه آن دسته از اهداکنندگانی که برای ادامه کار عرق خود را به باشگاه می دهند.”

این پیام کامل KB Rahovec است:

اطلاعیه ای برای کناره گیری از سازمان 8 نهایی

بعد از توسعه آخرین مسابقه مقابل پجا و نزدیک شدن داوران از این دیدار به تیم ما ، امروز هیئت KB Rahovets جلسه ای برگزار کرد که در آن به طور مفصل در مورد روند قهرمانی و شرایط فعلی باشگاه بحث شد.

در ابتدا ، هیئت مدیره KB RAHOVECI از مرجع رسوائی در بازی با Peja ابراز نگرانی کرد ، روندی که نه تنها در آخرین جلسه ، بلکه به طور مداوم مشاهده می شود.

KB RAHOVECI ، حتی در جلسات منظم با مدیران BFK ، در مورد خساراتی که با این رویکرد به تیم ما وارد می شود هشدار می دهد ، اما به نظر می رسد این خواسته ها با گوش ناشنوا روبرو شده است.

شورای حکومتی سازمان ملل در رهووتس به اتفاق آرا به این نتیجه رسید که تحمل نخواهد کرد و اجازه می دهد کار بسیاری از افراد درگیر در این باشگاه مختل شود و زیر پا گذاشته شود ، خصوصاً اهداکنندگانی که عرق خود را می دهند تا باشگاه بتواند به فعالیت خود ادامه دهد.

RAHOVECI هیئت مدیره سازمان ملل همچنین از رهبران BFK می خواهد که این تحولات را در نظر بگیرند تا قهرمانی را به طور منظم ارائه دهند. KB RAHOVECI در سالهای اخیر چیزهای زیادی به بسکتبال کوزوو داده است و حتی نمونه ای از سازمان و جو بی سابقه سالهای زیادی در کوزوو بوده است.

به همین دلیل و به نام بسکتبال ، حتی امسال در زمان همه گیر تصمیم به برگزاری 8 فینال جام کوزوو گرفت که قیمت بالایی دارد ، اما با دیدن پیشرفت فعلی تیم ما ، تصمیم گرفتیم برای این کار از سازمان این مسابقات انصراف دهیم سال

شورای حکومتی سازمان ملل متحد Rahovec / Orahovac را منطقی نمی داند و ادامه چنین رویدادهایی در زمانی که دائماً در حال آسیب دیدن و در مهمترین لحظات است غیرممکن است.

شورای حکومتی سازمان ملل متحد رهووتس از شهروندان شهرداری ما و همه طرفداران بسکتبال برای این اقدام عذرخواهی می کند ، اما معتقد است که این باید پیامی برای BFK باشد ، که به اعتقاد ما این امر به نفع سایر باشگاه هایی است که شرایطی مانند . تیم ما

در پایان ، KB RAHOVECI به همه تضمین می کند که من رقابت و کار حرفه ای را ادامه خواهم داد ، اما بدون اینکه هرگز از شرط عادلانه و صحیح رقابت صرف نظر کنم.

/Zeri.info[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *