“Vogue” با پرتره ای از Dua Lipe تزئین شده است – آخرین اخبار

[ad_1]دوا دو بار برنده جایزه گرمی ، دو بار جوایز موسیقی MTV Europe و سه بار جوایز بریت شده است – خواننده ای که از یکی از سخت ترین سال های صنعت خود به عنوان یک هیولای پاپ بیرون آمد ، می نویسد “Vogue” ، Zeri.info گزارش می دهد.

اما چگونه به این مهم دست یافتید؟ “با کار من. من همیشه می گویم ، خوب ، چه بعدی؟” “او می گوید.

این نگرانی ، 25 ساله اعتراف می کند ، تا حدی به این دلیل است که اقدامات جدیدی برای انزوای کامل در طی مصاحبه در انگلیس اجرا شد. برنامه های ملاقات حضوری قطع شد و مکالمه در زوم انجام شد ، “من با پاهایم روی تخت ، لیپا روی خانه اش در لندن روی کاناپه نشسته ، و یک سری چاپهای خوشمزه پشت سرش ، از جمله – پرتوی قند بدون عنوان” ژان میشل یومی آدگوکه روزنامه نگار گفت: “باسک رابینسون.”

او می گوید دوربین از بهترین کیفیت برخوردار نیست و اتاق کم نور است ، اما لبخند کلگیت مانند و پوست آماده Insta به طور مثبت می درخشد.

دعا یکی از معدود برندگان در سال 2020 بود. اگرچه تورهایش در انگلیس و اروپا به تعویق افتاد ، نوامبر شاهد تجربه “چند بعدی” کنسرت “استودیو 2054” بود که در انبار موجود فیلمبرداری شد و به صورت زنده در سراسر جهان پخش شد. پنج میلیون نفر اولین پخش را تماشا کردند که یک رکورد در تاریخ پخش زنده است.

در همان ماه ، دونفری مورد انتظار او و مایلی سایروس ، “زندانی” ، و همچنین راه اندازی نسخه گسترده آلبوم رکوردشکن او ، “نوستالژی آینده” ، سر و صدای زیادی به پا کرد.

در ابتدا ، او می ترسید که آلبوم میکس او از دهه 70 ، آمیخته با صداهای پاپ دهه 80 و 90 ، کر کننده باشد.

اما این آلبوم در طول یک روز به پر پخش ترین آلبوم زن انگلیسی تبدیل شد و لیپا را به عنوان یک ستاره بین المللی تثبیت کرد. وی همزمان وارد سه آهنگ شد: “الان شروع نکن” ، “فیزیکی” و “قلبم را بشکن” در 10 آهنگ برتر. آخرین زن انگلیسی که به این موفقیت دست یافت ، ورا لین ، در سال 1952 بود.

وی بیش از یک سال و نیم با انور حدید ، برادر خواهران بلا و جیجی حدید رابطه داشت و تابستان گذشته توله سگ را به نام دکستر به دنیا آورد.

مانند بسیاری دیگر ، لیپا رابطه پیچیده ای با اینترنت دارد. بله ، این یک قسمت جدایی ناپذیر از تربیت او بود – جایی بود که او نام خود را ایجاد کرد و ادامه می دهد.

# Dualipachallenge ، برای “اکنون شروع نکن” ، به یکی از بزرگترین اقدامات تابستانی در TikTok تبدیل شده است.

او همچنین با رسانه های اجتماعی دست و پنجه نرم کرد ، و در سخنرانی 2019 اتحادیه کمبریج اثرات نامطلوب آن بر زنان را برجسته کرد.

در حالی که زندگی در دید عموم مردم می تواند کارهای خود را انجام دهد ، دعا معتقد است که بسیاری از چیزها بدون تغییر مانده اند. او می گوید: “زندگی در خانه من واقعاً طبیعی است.” “افراد اطراف من مدتهاست که من را می شناسند. “شغل من حلقه من را مشخص نمی کند و این تفاوت ایجاد می کند.”

ریشه های لیپا در پریشتینا ، کوزوو ، جایی که خانواده اش در سال 1992 فرار کردند ، توسط نیروهای تحت رهبری اسلوبودان میلوسویچ ، رئیس جمهور صربستان ، سرنگون شد. پدر و مادرش به عنوان پناهنده به لندن آمدند ، آنجا كه دعا متولد شد.

ناگفته نماند که لیپا کاملاً مخالف Brexit است و نگران سخنان ضد مهاجرتی است.

وی گفت: “مردم کشور خود را ترک نمی کنند مگر اینکه لازم باشد.”

“برای نجات خانواده های آنها ، تلاش برای داشتن زندگی بهتر. وی افزود: “مردم می خواهند همان جایی كه خانواده شان هستند ، خانه شان باشند ، جایی كه به زبان مادری خود صحبت می كنند ، آنجا كه فرهنگ خود را دارند.”

در سن 15 سالگی ، لیپا پدر و مادرش را ترغیب کرد که اجازه دهند او تنها به انگلستان برگردد و آرزوی خود را برای شرکت در آن دنبال کند.
وی پس از مهاجرت با یکی از دوستان خانوادگی خود در شمال لندن ، آخر هفته ها در مدرسه تئاتر سیلویا یانگ تحصیل می کرد و با پخش آنلاین آهنگ های کاور ، نام خود را به نام خود ثبت کرد.

یک دوره مدل سازی و یک وبلاگ مد دنبال شد – که با توجه به لباس و قرارداد لیپا با شرکت هایی مانند Pepe Jeans ، Puma و YSL Beauty تعجب آور نیست. او رد نمی کند که به پیمایش بماند ، اما به عنوان یک سبک. به گزارش Zeri.info ، وی گفت: “من دوست دارم از نظر مد کاری سرگرم کننده انجام دهم.”

“در حال حاضر تمرکز من بر روی موسیقی است ، اما من می خواهم بتوانم شاخه ای جدا کنم و کار دیگری انجام دهم. “من می خواهم روزی یک مارک تجاری بسازم ، اما باید این کار را در مراحل کودک انجام دهم.”

لیپا گفت: “برای زنان قوی تر بودن در موسیقی برای زنان بسیار دشوارتر است. در یک جهان کامل ، ما نباید خود را تا حدی ثابت کنیم که بگوییم:” آنها باید به من گوش دهند. “لیپا گفت:” جهانی که اکنون در آن هستیم. ” در مصاحبه با Vogue.

اکنون اما ، شرکت ها به زنان هنرمند اجازه می دهند که خود را پیدا کنند.

“من دوست دارم ثابت کنم که او می تواند کار را انجام دهد. من لجباز هستم “، نتیجه گرفت دعا لیپا. / صدا

تصویر

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *