Vucic ندانسته قیمت را در گفتگو افزایش می دهد – آخرین اخبار

[ad_1]

ووچیچ ندانسته معامله را در گفتگو افزایش می دهد


الكساندر ووچیچ ، رئیس جمهور صربستان ، هرگونه امضای توافق نهایی برای به رسمیت شناختن ایالت كوزوو را رد می كند. وی این را در جلسه روز شنبه در جمع اعضای حزب خود گفت.

اما مبلغ Nexmedin Spahiu می گوید که این تنها موضع اولیه طرف صرب است که می تواند در خدمت ویچیچ برای افزایش معاهده در جریان گفتگو باشد. به گزارش کلان کوزووا ، به گفته وی ، رئیس صربستان به طور غیررسمی آنچه را قصد دارد نشان داده است.

این خواستار خودمختاری در شمال و “Zajednica” برای به رسمیت شناختن واقعی و ضمنی است. برای شناسایی صریح ، او بعد از آن چیز دیگری می خواهد ، “به گفته کلان کوزووا او گفت.

ابراهیم گاشی ، استاد روابط بین الملل معتقد است که بلگراد می تواند از طریق این موضع تلاش کند تا رسیدن به توافق نهایی را به تأخیر بیندازد.

گشی گفت: “اگر آنها در نظر بگیرند كه عامل بین المللی می تواند از رسیدن به توافق بین پریشتینا و بلگراد خسته شود ، می توانند این روند را طولانی كنند.”

با این حال ، او می گوید کلید واژه رهبران در روند گفتگو باید شناخت باشد.

به گفته اسپاهیو ، هیچ توافق دیگری بین پریشتینا و بلگراد بدون هدف اصلی به رسمیت شناختن صربستان ، نباید انجام شود.

از سوی دیگر ، سیاستمداران کوزوو که با صربستان گفت وگو کرده اند ، بارها تأکید کرده اند که گفتگو باید با شناخت متقابل پایان یابد. این سناریو توسط طرف بین المللی نیز ذکر شده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *